www.restauracjaorbita.pl

Switch to desktop Register Login

Organizacja stypy

 Oferujemy Państwu organizację przyjęcia po pogrzebie.

Z racji bliskości Cmentarza Osobowickiego, wiele osób decyduje się urządzić Ostatnie Pożegnanie bliskiego w naszej restauracji.  Dopełniamy wszelkich starań, aby przyjęcia te były eleganckie, stonowane, a oprawa stosowna do okazji. Staramy się, aby podczas tak szczególnej okazji jaką jest przyjecie z okazji ostatniego pożegnania zmarłego całość organizacji przebiegała sprawnie i dyskretnie, nie angażując w nadmiarze żałobników. Nad całością oprawy czuwa nasz personel (kelnerki i kucharze), tak aby Państwo mogli w całości poświęcić swój czas rodzinie i przyjaciołom. Państwa przyjęcie pożegnalne ulokowane zostanie w jednej z dwóch sal naszej restauracji (sala restauracyjna oraz sala bankietowa).

Organizujemy stypy ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską. Gwarantujemy godną i profesjonalną obsługę bez względy na możliwości finansowe rodziny.

Koszt imprezy jest zróżnicowany ze względu na zamówiony przez Państwa zestaw posiłków. Ceny od osoby wahają się od 35 zł do 58 zł. Te różnice wynikają z ilości i rodzaju podawanych dań. Do każdego zestawu wliczone są bezalkoholowe napoje ciepłe i zimne (kawa herbata, soki, woda niegazowana).

Przykładowe menu w załączniku: TUTAJ...

       

       

       

 

 

 

Copyrights © 2016 www.restauracjaorbita.pl Design by Galekt

Top Desktop version